راهنمای راه اندازی سایت های اینترنتی

 

راهنمای راه اندازی وب سایت

 

 اگر قصد راه اندازی وب سایت دارید، ما از اولین لحظه تا برپایی کامل وب سایت شما در کنارتان خواهیم بود. جهت راه اندازی وب سایت قبل از هر عملی نیاز به ثبت یک دامنه خواهید داشت ( برای اطلاعات بیشتر در مورد سوالات مربوط به دامنه می توانید به بخش خدمات دامنه سایت مراجعه نمایید.)

 

 پس از انتخاب نام دامنه مورد نظرتان و مطمئن شدن از اینکه دامنه مورد نظرتان قبلا ثبت نشده است، می توانید از طریق لینک ثبت دامنه دامنه مورد علاقه خود را به ثبت برسانید. قدم بعدی انتخاب یک پلان میزبانی وب با توجه به اهداف شما از ایجاد سایتتان می باشد که مهمترین عامل در ایجاد وب سایت می باشد که 100% باید از یک شرکت قابل اطمینان خریداری شود ( برای اطلاعات بیشتر در مورد سوالات مربوط به هاستینگ می توانید به بخش میزبانی وب  مراجعه نمایید). شرکت کتیبه کوروش کبیر در این زمینه با بهره گرفتن از تکنولوژی های روز دنيا در عرصه شبکه و با تکيه بر استاندارد های معتبر بين المللی این امکان را برای شما فراهم می کند که به سهولت و با امنیت کامل وب سایت خود را بر روی سرورهای کتیبه ایجاد نمایید.


 

قدم سوم بعد از ثبت دامنه و انتخاب پلان میزبانی، طراحی سایت می باشد که  باز هم به هدف شما از ایجاد سایت بستگی خواهد داشت. عاملی که باعث می شود یک بازدید کننده، سایت شما را به عنوان یک سایت حرفه ای بشناسد عامل مهم طراحی سایت می باشد. طراحي و ساخت يك وب سايت بر روي اينترنت بسيار فراتر از دو مرحله برنامه نويسي و طراحي است. تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت در انجام پروژه و افزايش كيفيت نهايي سايت خواهد شد. در این زمینه تيم طراحي وب شرکت مهندسی کتیبه کوروش به همراه تیم حرفه ای طراحی گرافیک وب در اختيار شما خواهند بود تا با بهره گيري از تخصص آنها به شما راه حلي جامع و حضوري موفق در اينترنت عرضه نماییم.